logo

DOVA a.s. - Vítáme Vás na našich stránkách...

Společnost DOVA je obchodní firmou s více než dvacetiletou tradicí od roku 1991. V oblasti vybraných stavebních produktů zastupuje renomované zahraniční i české výrobce, kteří kladou hlavní důraz na kvalitní vlastnosti materiálů a služeb.
V roce 2001 se DOVA, spol. s r.o. transformovala na DOVA a.s..


KABE FARBEN – zde Vám nabízíme dodávku švýcarských nátěrových hmot od A do Z. (tj. fasádní barvy, strukturální dekorační omítkoviny, patentovaný kontaktní systém na zateplení fasády KABE THERM, malířské nátěry, barvy a lazury na dřevo, parketový lak KABE, barvy na kovy a betonové podlahy).

ECORASTER – systém pro zpevnění povrchů, který nabízí pevné spojení v celé ploše pomocí patentovaných zámků (není třeba použít obrubníky, plocha se tzv. nerozjíždí). Tyto zatravňovací dlaždice je možno pokládat celoplošně nebo pouze v pojezdových pruzích. Tento recyklovaný materiál nesaje vodu tzn. zaručuje nejen dlouhou životnost, ale i snadné případné zatravnění zpevněné plochy. Dle přípravy podloží je tento systém vhodný pro pojezd osobních i nákladních automobilů.

EUREKO – zde Vám nabízíme dodávku střešní plastové krytiny v imitaci břidlice a dřevěné šindele, na kterou výrobce poskytuje záruku 30 let. Předností tohoto materiálu je lehkost ( cca 6 – 7 kg/m2 ), odolnost klimatickým vlivům a stálobarevnost. Střešní krytina odolává prorůstáním řas, mechů a lišejníků.

Cílem naší společnosti je zastupovat jednotlivé výrobce přímo jako výhradní dodavatel nebo figurovat jako centrální distribuční sklad a poskytovat zákazníkům nejen zboží, ale i služby spojené s poradenstvím.

 
DIVIZE DOVA A.S.:    EUREKO   |   KABE FARBEN   |   ECO RASTER   |   DOVA AIRCRAFT
RYCHLÝ KONTAKT:    Kirilovova 115, 739 21 Paskov   |   tel.: 558 671 081, mobil: +420 777 765 605   |   e-mail: centrum@dovaas.cz